Vampire Academy Oscuro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
DŮLEŽITÉ: Projekt Vampire Academy Oscuro se spojuje s SD, aby vznikl nový velký projekt, ALES. Ten bude mít adresu na stránce http://ales.svetu.cz, kde se již teď můžete zaregistrovat! Všem členům fóra již byly poslány informační e-maily!

 

 HERNÍ FORMA

Goto down 
AutorZpráva
Ignitera Aquver
Strigoj, ředitelka
Ignitera Aquver



Postava
Pohlaví: ♀ Žena
Věk: 15 / 19
Národnost: Německá

HERNÍ FORMA Empty
PříspěvekPředmět: HERNÍ FORMA   HERNÍ FORMA Icon_minitimeMon Sep 02, 2013 11:55 am

Pravidla HERNÍCH Příspěvků

1. Hrajete pouze za vlastní postavu, nikoho jiného. Výjimkou je vypravěč (Temnota), který je rukou osudu a smí ovlivňovat jakoukoli postavu a hráči mu v tomto neodporují.
2. Platí zde princip křišťálové stěny; to je rozdíl mezi hráčem a postavou, jelikož postava nemá vaše vědomosti a neví, že někdo na druhém konci jídelny, něco šeptá svému spolusedícímu!
3. Jen stěží postava burana bude mluvit slušně a spisovně, ovšem nic se nesmí přehánět a v případě takovéhoto založení postavy se smí odrážet nespisovný či v omezené míře i vulgární slovník pouze v přímé řeči, popřípadě myšlenkách!
4. Virtuální sex, ani žádná jiná témata nevhodná pro hráče do patnácti let nejsou povolena mimo místnosti označené 15+! Možnost je taktéž využít spoilery, avšak ty pak spíše v omezené míře - navíc se vám to pak špatně čte (Spoiler vytvoříte tak, že označíte daný text, kliknete na ikonku 14 zleva - Spoiler - a jako text uvedete 15+, popř. 18+) Do těchto místností pak by neměli vstupovat studenti mladší 15ti let, ovšem prakticky se tomu zabránit nedá, takže doufám v zodpovědnost vaší a vašich zákonných zástupců.
5. Ostatním postavám smíte ublížit jen s tím, že tak zareagují. Výsledek vašeho snažení je tedy na hráči protivníkovy postavy. Ovšem pozor! Nehrajeme na Mary Sue (popř. Gary Stu) a ne všechno můžete přejít s mávnutím ruky!
6. Hraní na fóru je jednoduché, otevřete si téma (místnost), do kterého chcete napsat a dole v článku máte rovnou okénko na napsání odpovědi (možné je taky si otevřít kompletní editor kliknutím na ikonku REPLY), kterou odešleme tlačítkem SEND.
7. Psát můžete v první či třetí osobě čísla jednotného, činnosti se píší normálně, přímá řeč do „uvozovek“ a tučně a myšlenky kurzívou.

To by k nudným pravidlům, praxe psaní herních příspěvků:

Chenoa Alicia Baile vstoupila do místnosti. Na tváři měla krvelačný úsměv a pohledem klouzala po přítomných studentech. „Copak si nemůžu nikoho z nich dát k večeři? Mám hlad…“ postěžovala si své kamarádce a pohodila svými hnědými vlasy. Žízeň je pro nás děsně nesnesitelná, pomyslela si. >>> SPRÁVNĚ

Vstoupila jsem do místnosti v celé své upíří dokonalosti. S krvelačným úsměvem na tváři jsem pohledem klouzala po přítomných studentech. „Copak si nemůžu nikoho z nich dát k večeři? Mám hlad…“ postěžovala jsem si své nejlepší kamarádce a pohodila svými nádhernými, hnědými vlasy. Žízeň je pro nás děsně nesnesitelná, pomyslela jsem si. >>> opět SPRÁVNĚ

Chenoa Alicia Baile vstoupila do místnosti a všichni padnou nad její krásou. Skočila jsem po nejbližším studentovi a vysála ho. >>> ŠPATNĚ a hned z několika důvodů: Ovlivňování jiných postav (1); změna času a osoby psaní; Nečekání na reakci okolí (5)…


Naposledy upravil Ignitera Aquver dne Sun Sep 22, 2013 1:30 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://oscuro.blog.cz/1202/ignitera-aquver
Ignitera Aquver
Strigoj, ředitelka
Ignitera Aquver



Postava
Pohlaví: ♀ Žena
Věk: 15 / 19
Národnost: Německá

HERNÍ FORMA Empty
PříspěvekPředmět: Re: HERNÍ FORMA   HERNÍ FORMA Icon_minitimeTue Sep 03, 2013 3:57 pm

MIMO-HERNĚ

Pokud potřebujete osobě, se kterou hrajete něco sdělit a on/ona není v chatovací místnosti (aktuálně na stránkách i na spodní straně fóra), pak můžete V ÚMĚRNÉ MÍŘE psát MH příspěvky do vašeho obvyklého příspěvku a to takto:

// text mimoherního příspěvku

PŘESUNY

Abychom předešli zmatkům s tím, kdo se vlastně nachází v které místnosti, byla bych ráda, kdybyste v případě odchodu z místnosti napsali, kam odcházíte, máte více možností (místo XXX napíšete místo, kam se přesouváte, ač název lokace není nutností)...

// Přesun do XXX
>>> XXX
Návrat nahoru Goto down
http://oscuro.blog.cz/1202/ignitera-aquver
 
HERNÍ FORMA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Herní den a 15+

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vampire Academy Oscuro :: Informace-
Přejdi na: